MILWAUKEE Aku úhlová bruska 230mm M18 FLAG230XPDB-0C, bez aku a nabíječky
Kód: 4933464114
Záruka až 3 roky Akční zboží
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Detailní informace
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
napište nám nebo zavolejte
Rychlé doručení
Rychlé doručení
po ČR a na Slovensko
Detailní popis produktu
Aku úhlová bruska 230mm s kolébkovým spínačem MILWAUKEE M18 FLAG230XPDB poskytuje potřebný výkon pro broušení, je lehčí než nářadí s napájecím kabelem a zvládne až 68 řezů do ocelové trubky z nerezu s průměrem 42 mm na jedno nabití.
  • Kotoučová brzda zpomaluje kotouč rychleji, a zaručuje tak lepší ochranu uživatele
  • Beznástrojový kryt pro velkou řeznou kapacitu a rychlé nastavení krytu bez použití nástrojů
  • Matice FIXTEC™ zaručuje výměnu kotouče bez nástrojů
  • Antivibrační boční rukojeť zaručuje nižší vibrace
  • Odnímatelný kryt proti prachu zabraňuje vnikání nečistot, čímž prodlužuje životnost motoru
Doplňkové parametry
Kategorie: Průměr kotouče 230 mm
Hmotnost: 9.16 kg
EAN: 4058546220594
Brzda: Ano
Dodávaný v: Kufr
Funkce Line lock out: Ano
Kapacita aku: bez akumulátoru
Max. hloubka řezání: 65 mm
Napětí: 18 V
Ochrana proti zpětnému rázu: Ano
Počet dostupných akumulátorů:
Počet otáček bez zatížení: 6600 ot./min
Průměr kotouče: 230 mm